Nevhodné príspevky budú bez varovania vymazané, pričom sa nebránime konštruktívnej kritike, alebo najlepšie dobrým nápadom ;-)

Diskusná téma: Návrhy a vylepšenia

Dátum: 07.06.2018

Vložil: Albertideon

Titulok: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate related is the central portion of a male's reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate is found just before the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, in most cases really miserable and inconvenient for the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is easily the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years of age. Infections of the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of most varieties of prostate infection. It is a result of bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition associated with a particular defect inside gland and the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be due to trauma towards the urinary tract or by infections from other parts with the body. A patient may experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal from the prostate defect then the use antibiotics and NSAIDs to take care of the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not to determine the sources of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe intensive exercise and high lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective meals are important. These are some in the things you can do to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for health and wellness and this will also keep the urinary track clean.

2. Some studies declare that a number of ejaculations each week will help to prevent prostate type of cancer.

3. Eat red meat sparingly. It has been shown that consuming more than four meals of beef per week will heighten the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most crucial measure to take to be sure a proper prostate is to choose regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you need to choose prostate examination at least once per year.

Dátum: 30.07.2014

Vložil: Dodík

Titulok: PDW???

Pán autor webu by si mal naštudovať čo znamená moderný koncept PDW. Táto ehm. zbraň strieľajúca stredoveké strelivo a vážiaca vyše 3kg sa k nemu ani zďaleka nepribližuje. Ako raritka pre pár nadšencov môže byť,ale inak len škoda tých zlikvidovaných vz.58. kvôli takémuto zbytočnému projektu.

Dátum: 03.08.2014

Vložil: admin

Titulok: Re:PDW???

Ďakujeme za Vaš návrh ako vylepšiť jedinú karabínu vyrábanú v SR a predávanú ako najlepšie cenové riešenie i v okolitých krajinách. Máte možnosť si kúpiť plastové Scorpion EVO za 1380Euro, ktoré má len 2,55kg. Našincovi sa vyhovieť nedá, vieme o tom, ale i tak nás to neodradí a zameriame sa na trh i jednotlivých zákazníkov, ktorý to vedia oceniť.

Dátum: 15.02.2014

Vložil: Jura Novotný

Titulok: dobré zprávy pro ČR ?

Opět zdravím, a prosím všechny nove - i částečné - zprávy co česká zkušebna.
Verze na G zásobníky je KRÁSNÁ a doufám že půjde rychle od "sériové" (já vím je to pořád kusovka) výroby. A hlavně doufám, že získá českou B klasifikaci a někdo to doveze. Nebo si budu muset přijet, ale nerisknu to s nekategorizovanou zbraní.
9mm karabina je fakt poslední věc které mi ještě v trezoru chybí - (předchozí věta je pro jistotu, kdyby to četla moje žena) .
Držím palce a celý se tetelím nedočkavostí.

Dátum: 05.03.2014

Vložil: admin

Titulok: Re: dobré zprávy pro ČR ?

Dal som si na čas, ale chcel som priniesť pozitívne správy. Bohužial nie je to tak. Úrad má na to 60 dňovú lehotu, ktorú neovplyvníme. A ako vždy dávajú si na čas.

Dátum: 08.05.2014

Vložil: admin

Titulok: Re: dobré zprávy pro ČR ?

Takze konecne sa tento problem rozluskol a preslo to ceskou skusobnou a mozete si ho prihlasit ako zbran kategorie B :-)

Dátum: 20.01.2014

Vložil: Slobodník

Titulok: Smer: detaily

Zdar,
pôsobí to sľubne. Osobne za vážnu vec považujem absenciu railu začínajúceho najlepšie na zadnej hrane krytu záveru a končiaceho na prednej hrane nadpažbia. Je dobré, že ste v rámci konceptu nešli ani do integrovaných pevných mieridiel, ale tým skôr tam ten kompaktný rail treba vymyslieť, to by tu zbraň posunulo o kus vpred. Ak bude záujemca odkázaný dať si dozadu tú krásnu ale drahú vec od Zendla, predajnosť to pocíti. Tu je priestor na zásadné konštrukčné riešenie, ktoré, ak bude úspešné, určite prinesie komerčný efekt. Napríklad taký ovládač poistky prehoditeľný k palcu silnej ruky v kombinácii s voliteľným umiestnením páky záveru by určite skvelo prispel ako k pohodlnosti obsluhy zbrane, tak k podpore jej pravo-ľavo-rukosti a v konečnom dôsledku jej komerčnej atraktívnosti..
Detailov na hranie, ako sami iste viete, je viac, verím, že keď ste sa dostali až sem, "dotuunite" do perfektna, držím palce!!! ;O)

Dátum: 20.01.2014

Vložil: admin

Titulok: Re:Smer: detaily

Rail nemôže byť z konštrukčného hladiska po celej dľžke, lebo by spôsoboval závady s vyhadzovanými nábojnicami. Treba brat v potaz, že rám je z originál 58 a komora je "utopená" v spodnej časti čím pádom nemôžu byť vystrelené nábojnice vyhadzované do prava, ale doprava hore.
Zbraň sa snažíme dodať ako originál vz.58, pričom sa nebránime i individuálnym potrebám zákazníka, ale to sú už custom úpravy a cena bude spresnená podľa konkrétnych požiadaviek po zložení zálohy.

Dátum: 09.01.2014

Vložil: Pavel

Titulok: prodej v ČR

Mám dotázek, na offroad foru jsem se dočetl, že se připravuje prodej v ČR - jak to pokročilo ? Případně kdo je prodejce pro česko, kde se nechá kopit?

Dátum: 11.01.2014

Vložil: admin

Titulok: Re:prodej v ČR

Dobrý večer

Koncom mesiaca by mala zbraň prejsť kategorizaciou v Prahe a potom bude dostupna i v ČR. Samozrejme to je plán, a český úradníci ho môžu radikálne zmeniť :-(

<< 1 | 2 | 3 >>

Pridať nový príspevok