Nevhodné príspevky budú bez varovania vymazané, pričom sa nebránime konštruktívnej kritike, alebo najlepšie dobrým nápadom ;-)

Diskusná téma: Návrhy a vylepšenia

Dátum: 30.07.2014

Vložil: Dodík

Titulok: PDW???

Pán autor webu by si mal naštudovať čo znamená moderný koncept PDW. Táto ehm. zbraň strieľajúca stredoveké strelivo a vážiaca vyše 3kg sa k nemu ani zďaleka nepribližuje. Ako raritka pre pár nadšencov môže byť,ale inak len škoda tých zlikvidovaných vz.58. kvôli takémuto zbytočnému projektu.

Dátum: 03.08.2014

Vložil: admin

Titulok: Re:PDW???

Ďakujeme za Vaš návrh ako vylepšiť jedinú karabínu vyrábanú v SR a predávanú ako najlepšie cenové riešenie i v okolitých krajinách. Máte možnosť si kúpiť plastové Scorpion EVO za 1380Euro, ktoré má len 2,55kg. Našincovi sa vyhovieť nedá, vieme o tom, ale i tak nás to neodradí a zameriame sa na trh i jednotlivých zákazníkov, ktorý to vedia oceniť.

Dátum: 15.02.2014

Vložil: Jura Novotný

Titulok: dobré zprávy pro ČR ?

Opět zdravím, a prosím všechny nove - i částečné - zprávy co česká zkušebna.
Verze na G zásobníky je KRÁSNÁ a doufám že půjde rychle od "sériové" (já vím je to pořád kusovka) výroby. A hlavně doufám, že získá českou B klasifikaci a někdo to doveze. Nebo si budu muset přijet, ale nerisknu to s nekategorizovanou zbraní.
9mm karabina je fakt poslední věc které mi ještě v trezoru chybí - (předchozí věta je pro jistotu, kdyby to četla moje žena) .
Držím palce a celý se tetelím nedočkavostí.

Dátum: 05.03.2014

Vložil: admin

Titulok: Re: dobré zprávy pro ČR ?

Dal som si na čas, ale chcel som priniesť pozitívne správy. Bohužial nie je to tak. Úrad má na to 60 dňovú lehotu, ktorú neovplyvníme. A ako vždy dávajú si na čas.

Dátum: 08.05.2014

Vložil: admin

Titulok: Re: dobré zprávy pro ČR ?

Takze konecne sa tento problem rozluskol a preslo to ceskou skusobnou a mozete si ho prihlasit ako zbran kategorie B :-)

Dátum: 20.01.2014

Vložil: Slobodník

Titulok: Smer: detaily

Zdar,
pôsobí to sľubne. Osobne za vážnu vec považujem absenciu railu začínajúceho najlepšie na zadnej hrane krytu záveru a končiaceho na prednej hrane nadpažbia. Je dobré, že ste v rámci konceptu nešli ani do integrovaných pevných mieridiel, ale tým skôr tam ten kompaktný rail treba vymyslieť, to by tu zbraň posunulo o kus vpred. Ak bude záujemca odkázaný dať si dozadu tú krásnu ale drahú vec od Zendla, predajnosť to pocíti. Tu je priestor na zásadné konštrukčné riešenie, ktoré, ak bude úspešné, určite prinesie komerčný efekt. Napríklad taký ovládač poistky prehoditeľný k palcu silnej ruky v kombinácii s voliteľným umiestnením páky záveru by určite skvelo prispel ako k pohodlnosti obsluhy zbrane, tak k podpore jej pravo-ľavo-rukosti a v konečnom dôsledku jej komerčnej atraktívnosti..
Detailov na hranie, ako sami iste viete, je viac, verím, že keď ste sa dostali až sem, "dotuunite" do perfektna, držím palce!!! ;O)

Dátum: 20.01.2014

Vložil: admin

Titulok: Re:Smer: detaily

Rail nemôže byť z konštrukčného hladiska po celej dľžke, lebo by spôsoboval závady s vyhadzovanými nábojnicami. Treba brat v potaz, že rám je z originál 58 a komora je "utopená" v spodnej časti čím pádom nemôžu byť vystrelené nábojnice vyhadzované do prava, ale doprava hore.
Zbraň sa snažíme dodať ako originál vz.58, pričom sa nebránime i individuálnym potrebám zákazníka, ale to sú už custom úpravy a cena bude spresnená podľa konkrétnych požiadaviek po zložení zálohy.

Dátum: 09.01.2014

Vložil: Pavel

Titulok: prodej v ČR

Mám dotázek, na offroad foru jsem se dočetl, že se připravuje prodej v ČR - jak to pokročilo ? Případně kdo je prodejce pro česko, kde se nechá kopit?

Dátum: 11.01.2014

Vložil: admin

Titulok: Re:prodej v ČR

Dobrý večer

Koncom mesiaca by mala zbraň prejsť kategorizaciou v Prahe a potom bude dostupna i v ČR. Samozrejme to je plán, a český úradníci ho môžu radikálne zmeniť :-(

Dátum: 06.12.2013

Vložil: Jura Novotný

Titulok: budoucnost - jiná šachta?

Zdravím

a děkuji za vývoj něčeho co vypadá super. Možná je to alternativa ke karabině JRC které se u nás prodávají asi o 10% dráž.
Neuvažujete vývoj šachty (výměnné?) na zásobníky Glock? EVO šachta je OK, ale Glockařů je taky hodně, a praktické by to bylo.
Držím palce!
Do Česka se to dá pouze jako individuální dovoz? Tedy nákupko, vaše žádsota na trvalý vývoz a naše na trvalý dovoz?

<< 1 | 2 | 3 >>

Pridať nový príspevok