Nevhodné príspevky budú bez varovania vymazané, pričom sa nebránime konštruktívnej kritike, alebo najlepšie dobrým nápadom ;-)

Diskusná téma: Návrhy a vylepšenia

Dátum: 06.12.2013

Vložil: Jura Novotný

Titulok: budoucnost - jiná šachta?

Zdravím

a děkuji za vývoj něčeho co vypadá super. Možná je to alternativa ke karabině JRC které se u nás prodávají asi o 10% dráž.
Neuvažujete vývoj šachty (výměnné?) na zásobníky Glock? EVO šachta je OK, ale Glockařů je taky hodně, a praktické by to bylo.
Držím palce!
Do Česka se to dá pouze jako individuální dovoz? Tedy nákupko, vaše žádsota na trvalý vývoz a naše na trvalý dovoz?

Dátum: 17.12.2013

Vložil: admin

Titulok: Re:budoucnost - jiná šachta?

Dobrý deň p. Novotný

Ďakujeme veľmi pekne dobre sa to číta :-) Predsa len je naša snaha venovaná Vám našim zákazníkom.
Je to rýdzo slovenský výrobok od podlahy, tak nie je problem s prípadným záručným či pozáručným servisom.
Prvotný plán boli výmenné šachty, ale technicky to nie je možné kôli záchytu záveru či nábehu do komory ... Takže ak dovolia výrobné a ľudské kapacity bude časom dodaný na trh model čisto na Glock zásobníky.
Do okolitých krajín vrátane Slovenska je zatiaľ možný iba individuálny predaj, pričom prebiehajú rokovania s výhradnými dovozcami a predajcami.

Dátum: 27.09.2013

Vložil: Adrian Gallo

Titulok: Nadpazbie

Zdravim.

Mala otazka ohladom dizajnu. Ukoncenie nadpazbia pri pohlade z boku zbrane je pravouhle a dost hranate. neuvazujete o jeho skoseni, pod uhlom? Myslim, ze by to dodalo zbrani trochu na atraktivite. Nadpazbie by ku hlavni neprechadzalo kolmo dolu, ale pekne pod uhlom (nieco podobne ako ma napr. nadpazbie od zendla).

Adrian Gallo
Mail: gallo@microdat.sk

Dátum: 27.09.2013

Vložil: admin

Titulok: Re:Nadpazbie

Ďakujeme za otázku. Prvá verzia je dizajnovo neutrálna, pričom do budúcnosti rátame so zmenami (prieduchy, integrovaná naťahovacia páka ...). K dispozícií bude i keď v menšom množstve i druhý typ predpažbia, ktoré bolo k nahliadnutiu na Legis telum akcií. Pohrávame sa i s myšlienkou integrácie M4 predbažbí, ale vznikol by z toho taký hybrid, ktorému momentálne neprikladáme dôraz a sústredíme všetku energiu a čas do vyobrazeného modelu.

<< 1 | 2 | 3

Pridať nový príspevok