Nevhodné príspevky budú bez varovania vymazané, pričom sa nebránime konštruktívnej kritike, alebo najlepšie dobrým nápadom ;-)

Diskusná téma: Návrhy a vylepšenia

Dátum: 03.11.2015

Vložil: Dušan

Titulok: Pozitívny ohlas

Dobrý deň, zbraň je super a gratulujem. Nenechajte sa otráviť od neprajníkov. Som si istý že nájde cieľovú skupinu. Neviem, či článok pred časom v nemenovanom odbornom časopise bol o Vás (vtedy len prototyp) ale povedal som si že to bude super niečo také. A určite v budúcnosti bude aj u mňa doma :-)

Dátum: 04.06.2015

Vložil: Petr

Titulok: pevná miřidla

Ocenil bych určitě pevná miřidla v základní verzi

Dátum: 02.07.2015

Vložil: Jirka

Titulok: Re:pevná miřidla

Skvěle by bylo kdyby se na kloub pažby navařila kostka s railam (max 2 zuby). Na ten by se pak mohl cvaknout nějaký malí dioptr nebo hledí a prodloužilo by to značně záměrnou. Jinak je to opravdu krásná zbraň.

Dátum: 15.07.2015

Vložil: admin

Titulok: Re:Re:pevná miřidla

Dakujeme za postrehy. Tato zbran bola dopredu navrhnuta na pouzitie s kolimatorom. Len sme nikomu nechceli vnucovat s akym :-) a tym navysovat zakladnu cenu zbrane.
Je to zbran na sport a zabavu v moznostiach kalibru.

Dátum: 29.05.2015

Vložil: Petr

Titulok: Nákup v Čechách Sa vz.58 9mm luger

Dobrý den je už možnost zakoupit tento váš výrobek u nějakého prodejce v Čechách díky za info.

Dátum: 15.07.2015

Vložil: admin

Titulok: Re:Nákup v Čechách Sa vz.58 9mm luger

Dobry den. Zastupenie pre cesky trh dostalo Highland arms, ale ci maju dake kusy na predaj neviem. Vsetko sa riesi individualnym nakupom priamo u nas.

Dátum: 06.09.2014

Vložil: Rado

Titulok: pazba

Dobry den
Tak klobuk dole, ze ste to dotiahli az sem v danych podmienkach. Gratulujem. Chcem sa spytat ci budete riesit vlastnu pazbu, alebo sa mam zamerat na to co uz na trhu je? Ci ste o "vlastnej" pazbe ani neuvazovali?

Dátum: 13.09.2014

Vložil: admin

Titulok: Re:pazba

Zdravim Vas.

Aftermarketivych pazieb na trhu je dostatok a bolo by neefektivne sa pustat do vlastneho vyrobku.
Vieme poskytnut redukciu na M4 kolmu pazbu vratane trubky a pazby za priplatok.

Dátum: 30.07.2014

Vložil: Petr Robota

Titulok: Škaredá zbraň

Nevím, jak kvalitní tato zbraň je, ale je vzhledově tak škaredá, že bych ji ani nevzal do ruky. Svoji zbraň člověk musí milovat, mazlit se s ní, na tuhle obludu bych nesáhl ani v rukavicích. Designér zbraně možná moc kouká na sci-fi seriály a neuvědomuje si, že krása zbnraní vždy spočívala v jednoduchosti tvarů i konstrukce, oblých tvarech a co nejméně extravagance.

Dátum: 03.08.2014

Vložil: admin

Titulok: Re:Škaredá zbraň

Dakujeme Za Vas nazor. Nechcem Vas sklamat, alebo urazit Vas vkus, ale ste prvy komu sa dizajn zbrane nepaci. Vacsinou su vyhrady na pouzitu povodnu pazbu, ale ta je tam len a len koli cene. Vsetkzykomponenty su skalovatelne a zavisia len a len od uzivatela a jeho osobnych potrebach.

1 | 2 | 3 >>

Pridať nový príspevok